پروژه دیجیتال ساینیج شرکت فرابورس ایران

دیجیتال ساینیج

درباره شرکت فرابورس ایران
شرکت فرابورس ایران یکی از ارکان بازار سرمایه کشور به شمار می‌رود که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار به فعالیت مشغول است.شرکت فرابورس ایران به منظور توسعه بازارها و  ابزارهای مالی و پوشش خلاءهای ناشی از نداشتن دسترسی بخش عمده‌ای از صاحبان صنایع به بازار سرمایه تشکیل شده است. به بیان دیگر، محرومیت طیف وسیعی از بنگاه‌های اقتصادی از تأمین مالی در بازار سرمایه و وابستگی شرکت‌های دولتی یا خصوصی به تأمین مالی از طریق سهامداران عمده یا اخذ تسهیلات از شبکه بانکی منشاء ایجاد این بازار اوراق بهادار جدید به حساب می‌آید

پروژه راه اندازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه فرا بورس ایران
شرکت فرابورس ایران همواره تمایل به نمایش اطلاعات لحظه ای مربوط به بورس و شرکت های عضو خود را داشته و در این راستا خواستار به تصویر کشیدن اطلاعاتی گوناگون مانند نمودار و جداول از منابع مختلف بوده است. نمایش طیف وسیعی از اطلاعات بصورت متن ، عکس، فیلم و سایر ابزار دیداری هدفی بزرگ و چالشی جذاب برای خبررسانی در گستره جغرافیایی شرکت فرابورس ایران بوده که دیجیتال ساینیج راه حلی مناسب و کاربردی برای این نیاز است.
استفاده از راه کارهای پر هزینه و زمانبر مانند مدیریت حضوری و فیزیکی و یا پایین آمدن کارایی در حوزه فناوری اطلاعات باعث گردید تا کارشناسان این حوزه مترصد شوند نرم افزاری یکپارچه و قابل اعتماد را بررسی نمایند. پس از بررسی های گسترده و آزمایش چندین نرم افزار مختلف نهایتا کارشناسان این حوزه به این نتیجه رسیدند که نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4  راه کاری جامع برای دسترسی به کلیه اهداف مورد نظرشان می باشد.
راه اندازی سرور مجازی و ایجاد بستر مطمئن و پایدار به داده های مورد نظر به منظور کنترل نمایشگر ها از پیش نیازهای این پروژه در فاز اول بود. گسترش و توسعه پروژه دیجیتال ساینیج PADS4 بدون تغییر در زیر ساخت اولیه و با هزینه کاملا اقتصادی از دیگر مزیت های این نرم افزار می باشد که خود از دلایل اصلی انتخاب در شرکت فرا بورس ایران بوده است.

برخی از ویژگیهای نرم افزار PADS4
نرم افزار PADS4 امکان اتصال به منابع مختلف داده ها از جمله SQL ، XML و ….. و همچنین تعیین سطح  دسترسی به داده های موردنظر از طریق اکتیو دایرکتوری موجود با سطح امنیت بالا ، امکان طراحی ، زمانبندی ، نمایش و نظارت بر اطلاع رسانی یکپارچه را در شرکت فرابورس ایران فراهم نمود.
کاربری آسان ، نمایش داده های گوناگون ( متن، تصویر، فیلم، جدول ،انواع نمودار و ….. ) از دیگر امکاناتی بود که نرم افزار PADS4 بعنوان یک راه حل نهایی و جامع نظر کارشناسان فناوری اطلاعات و روابط عمومی را به خود جلب نمود .

 خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
کارشناسان شرکت نوآوران در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری، جویای وضعیت نرم افزار Digital Signage  نصب شده، میشوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق