نصب و راه اندازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال

درباره صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال
صندوق قرض الحسنه حضرت ولی عصر (عج) در سال 1352 با هدف حمایت از نیازمندان جامعه و خانواده های کم درآمد و توانمند سازی آنها تاسیس گردید. به دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 1391 نام این صندوق به صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال تغییر یافت. این صندوق دارای 13 شعبه در سطح استان مازندران میباشد
نحوه انجام پروژه سیستم ساینیج صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال
صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال بمنظور افزایش بهره وری در ارائه خدمات، تصمیم به تجهیز نرم افزار دیجیتال ساینیج در تمامی شعبات خود گرفت.مدیران این صندوق پس از مراجعه به بانک گردشگری و مشاهده رضایت مسئولان آن بانک از کیفیت نرم افزارPADS4 و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، شرکت ما را برای خرید نرم افزار دیجیتال ساینیج انتخاب کردند.این پروژه طی سه روز نصب و راه اندازی گردید و آموزشهای لازم به مدیران و مسئولان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال داده شد.
تجهیزات مورد استفاده در این پروژه شامل :
• 13عدد لایسنس Expert
• 1 عدد سرور
• 1 عدد لایسنس Agent
خدمات پس از فروش نرم افزار Digital Signage شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
کارشناسان شرکت نوآوران در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری، جویای وضعیت سیستم دیجیتال ساینیج نصب شده، میشوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و یا نماینده خدمات پس از فروش استان مازندران ، در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهند.