نصب سیستم اطلاع رسانی متمرکز اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قزوین

معرفی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قزوین
اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قزوین یکی از جدیدترین اتاق های ایران می باشد که پس از برگزاری اولین انتخابات هیأت نمایندگان، در اسفند سال 1381 و تعیین نفرات منتخب، فعالیت رسمی خود را از سال 1382 آغاز نمود. علی رغم وجود مشکلات بسیار زیاد در طی سال های گذشته، توانست به فعالیتهای جاری از قبیل صدور کارت بازرگانی، گواهی مبداء و صدور کارت عضویت بپردازد. به منظور گسترش روابط تجاری و اقتصادی در سال 1384 ارتباط های برون مرزی بین صنعتگران، تولیدکنندگان و تجار استان قزوین با کشورهای دیگر آغاز و همچنان ادامه یافته است. برای راحتی در امر اطلاع رسانی درون سازمانی، مدیریت محترم اتاق بازرگانی اقدام به سفارش سیستم دیجیتال ساینیج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در 4 نقطه نموده است.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب سیستم اطلاع رسانی متمرکز با مدیر این پروژه داشته ایم.
آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با این سازمان همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است ؟
مشتری قبلی شرکت نوآوران تحقیق، با توجه به رضایتی که از تابلو دیجیتال ما داشته است، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به مدیریت محترم اتاق بازرگانی معرفی کرده است.

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه چه کمکی به بهینه سازی اهداف این اتاق کرده است؟
نرم افزار تابلوی اطلاع رسانی به منظور تکریم ارباب رجوع، اطلاع رسانی درون سازمانی و بارگذاری اخبار جدید، این سازمان را به سمت زندگی با تکنولوژی روز دنیا سوق داده است.

تجهیزات نرم افزار مدیریت نمایشگر که برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قزوین در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
سیستم اطلاع رسانی که برای این سازمان در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:

  • 6 عدد Thin client
  • 4 عدد مانیتور 43 اینچ
  • 4 عدد License مدل Express

چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی عملی گردد و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
دیجیتال ساینیج طی 1 هفته برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قزوین نصب و راه اندازی شد و به مدیر روابط عمومی، آموزش های لازم داده شد.

ویژگی نرم افزار روابط عمومی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟
برتری که ساین دیجیتالی شرکت نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها دارد، در برتری نرم افزارهایی است که برای همه موسسات، حمل ونقل، گردشگری و سیاحت و … استفاده می شود. علاوه بر این نسبت به تلویزیون شهری دیگر قابلیت نصب و راه اندازی سریع و تطابق با همه سیستم های موجود در سازمان ها از جمله مانیتورهای هوشمند را دارد.