3 دلیل برای استفاده از دیجیتال ساینج تعاملی

دیجیتال ساینج

مهم نیست که در چه صنعتی از آن استفاده می کنید، دیجیتال ساینج تعاملی (interactive digital signage) می تواند محتوای شما را تاثیر گذارتر، جذاب تر و هیجان انگیزتر کند. دقیقا مانند مردم که اگر چیزی را بنویسیند به احتمال بالاتری آنرا به یاد می آورند یا اگر با کاری خود را مشغول کنند و با موضوعی درگیر شوند احتمال بالاتری دارد که آن را به خاطر بیاورند تا اینکه فقط آن را ببیند.
ما فقط 10 درصد از آنچه می خوانیم و 20 درصد از آنچه که می شنویم را به یاد داریم. و حتی فقط 30 درصد از آنچه می بینیم را به یاد می آوریم. اما ما 80 درصد از آنچه را که به شخصه تجربه کرده ایم را به یاد خواهیم داشت. این جایی است که دیجیتال ساینیج تعاملی وارد عمل می شود.
متقاعد نشده اید که دیجیتال ساینیج تعاملی برای شما مناسب است؟ در اینجا سه ​​دلیل بر ضرورت این امر را ذکر میکنیم:

دلایل تاثیر گذاری دیجتال ساینج بر روی مخاطبان

  • ساینج درگیر کننده و جذاب است

کدام یک برای شما جذاب تر است؟ اینکه بایستید و صفحه نمایشی با شعار و عکس را تماشا کنید یا صفحه نمایشی که این انتخاب را برای شما فراهم می کند تا به هر محتوایی که بیشتر به آن علاقه دارید نگاه کنید؟

احتمالاً گزینه دوم، درست است؟ 81 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که محتوای ارتباطی توجه بیشتری نسبت به محتوای استاتیک (ایستا) جلب می کند. بنابراین، بله، کاملاً واضح است که احتمال بیشتری دارد ما به یک کیوسک ارتباطی بیشتر از یک علامت استاتیک (حتی اگر در صفحه دیجیتالی باشد) نزدیک شده و با آن ارتباط برقرار کنیم.
بازاریابی در کسب و کار شما می تواند باعث افزایش آگاهی از برند و متمایز از رقابت شما باعث افزایش وفاداری مشتری و سود بیشتر شود. در خرده فروشی نیز تولید محتوای ارتباطی دیجیتال برای تبلیغات باعث افزایش احتمال خرید مشتری از فروشنده می شود. 70 درصد بازاریابان دریافتند که محتوای ارتباطی در جذب مخاطب مؤثرتر است. بنابراین، به جای نمایش عکس یا فیلم از محصولات خود، خلاق شوید و فکر کنید و روش هایی که مشتریان شما می توانند با محصولات شما به صورت دیجیتالی درگیر شوند را بیابید.

  • اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق دیجیتال ساینیج در یادها میماند

چه چیزی را به احتمال زیاد به یاد دارید: صفحه نمایش با شعاروعکس؛ یا صفحه ای که به شما پیشنهاد می کند که به هر محتوایی که بیشتر به آن علاقه مند اید نگاه کنید؟
باز هم ، احتمالاً گزینه دوم! دلیل این امر این است که علامت های دیجیتال نسبت به علائم دیجیتالی استاتیک (پایا) و سنتی به یاد ماندنی تر اند. تبلیغات تعاملی می تواند توجه افراد را برای مدت بیشتری به خود جلب کند.که این امر منجر به شانس بهتری برای مصرف کننده در یادآوری نام تجاری شما می شود.
امروزه به طور متوسط هر فرد با به طور معادل ۱۷۴ روزنامه از داده ها در روز سروکار دارد. که این مقدار؛ مقدار زیادی از اطلاعات انحرافی و حشو را نیز شامل میشود. اما هر انسان به طور متوسط فقط ۱۰ درصد از اطلاعاتی را که می شنود در ۳ روز آتی به یاد می آورد.
بنابراین، با بازاریابی دیجیتالی از طریق دیجیتال ساینج احتمالا محتوای شما از میان ۱۷۴ روزنامه ی اطلاعاتی که افراد در روز دریافت می کنند ارزشمند تر خواهد بود.

  • ارائه محتوا از طریق ساینیج تاثیر گذار است

ما می توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که مصرف کنندگان از کسب و کارها انتظارات بیشتر و بیشتری دارند. آن ها به دنبال تعامل با محتوایی دارای شخصیت و معنا در میان دریایی از محتوا های انحرافی هستند. این دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود واقعاً مصرف کنندگان را علاقه مند و آن ها را با محتوای مورد نظر به صورت موثر درگیر کند.

پس با ادغام کردن محتوای تعاملی با استراتژی دیجیتال ساینیج خود، داشتن معیار های تاثیرگذاری را راحت تر می کنید- تعداد افرادی که در تعامل هستند، چه مدت در تعامل هستند و غیره. شما درها را باز می کنید تا به تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک
کنید که در نهایت منجر به تاثیر بر نتیجه نهایی شما می شود.
در پایان کار، البته مهم است که با دقت در نظر بگیرید که کدام محتوا برای استراتژی دیجیتالی و پروفایل مشتری شما بهتر کار می کند. اگر دیجیتال ساینیج تعاملی برای هر دو مورد بالا مناسب به نظر رسید، شما می توانید در حال شروع کاری فوق العاده تأثیرگذار باشید.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق