پروژه ساین ایج شرکت تاسیسات دریایی

ساین ایج

شرکت تاسیسات دریایی یکی از شرکت های معتبر و فعال در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی است که به منظور مشارکت با صنایع بالادستی و پایین دستی در زمینه استخراج نفت، تولید محصولات متعدد و صادرات بسیار متنوع نیاز به استفاده از فناوری های اطلاعات و ارتباطی پیشرفته دارد. مرکز IT و داده های این شرکت، تمامی سیستم ها را کاملا به روز نگه می دارد و جای تعجب نیست که شرکت تاسیسات دریایی از حدود هفت سال پیش، تکنولوژی دیجیتال ساین ایج را در مانیتورهای موجود مورد استفاده قرار داده است.
مراجعه مسئولان IT شرکت تاسیسات دریایی به مشاورین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به سبب بروز مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در سیستم دیجیتال ساین ایج قبلی بود که به علت عدم به روز رسانی ایجاد شده بود. متخصصین شرکت ما، پس از بررسی کامل مشکل به شرکت تاسیسات دریایی پیشنهاد دادند که سیستم دیجیتال ساینیج خود را با نرم افزار بسیار پیشرفته و کاربردی PADS4 به روز رسانی کنند.
با توجه به اینکه نرم افزار دیجیتال ساین ایج قابلیت اتصال به تمامی دیتابیس های مختلف را که از پیش روی سیستم ها نصب شده دارد؛ نصب و راه اندازی آن روی مانیتورهای شرکت تاسیسات دریایی بسیار راحت بود. از دیگر ویژگی های متمایز نرم افزار دیجیتال ساین ایج PADS4 که توانست به طور کامل رضایت شرکت تاسیسات دریایی را جهت تجهیز تمامی مانیتورهای خود جلب کند؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان استفاده از نرم افزار طراحی صفحه نمایش بسیار ساده
نمایش انواع محتوای صوتی و تصویری و متنی
امکان استفاده از نرم افزار زمان بندی به منظور نمایش محتوا در زمانهای مشخص شده
امکان استفاده از نرم افزار Agent جهت تجزیه و تحلیل تمامی محتواهای نمایش داده شده یا در حال نمایش
کنترل بسیار ساده تمام مانیتورها با نرم افزار سرور

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق