پروژه راه اندازی سامانه تبلیغات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

درباره دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین
دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین در حال حاضر دارای 6 دانشکده علوم و تحقیقات اسلامی، ادبیات و علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم پایه، معماری و شهر سازی، فنی و مهندسی و مرکز آموزش زبان فارسی میباشد. این دانشگاه دارای 6300 دانشجوی ایرانی و 530 دانشجوی غیر ایرانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در 107 رشته تحصیلی و 260 دانشجوی غیر ایرانی آن، در دوره ی زبان آموزی زبان فارسی به تحصیل اشتغال دارند. دانشکده ها دارای امکانات آزمایشگاه و کارگاه تخصصی مجهز و کارگاه، رصدخانه، گلخانه و مزرعه تحقیقاتی، بیش از 10 پایگاه رایانه ای و سالن های همایش مستقل هستند. در مرکز آموزش زبان فارسی، تا کنون 3730 دانشجو از 90 ملیت مختلف پذیرش شده و به تحصیل پرداخته اند این مرکز از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان تنها مرجع رسمی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در کشور انتخاب شده است.
به همین منظور گفتگویی در جهت نصب سیستم اطلاع رسانی متمرکز با مدیر این پروژه داشته ایم.

آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با این دانشگاه همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است ؟
بله دانشگاه بین المللی امام خمینی از مشتریان قدیمی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده است و برای تجهیز کلاس های خود ویدئو پروژکتور هیتاچی و لابراتوار آموزشی زبان را خریداری کرده است.
سیستم اطلاع رسانی یکپارچه چه کمکی به بهینه سازی اهداف این دانشگاه کرده است؟
سیستم اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج در 7 نقطه مختلف این دانشگاه نصب شده و با نمایش همایش های روزانه، کنفرانس های علمی دانشگاه، لیست دانشجویانی که دفاعیه دارند، معرفی اساتید و دانشجویان برتر، روزنامه های ورزشی، منوی غذای هفتگی، وضعیت آب و هوا و کار اطلاع رسانی را تسهیل نموده است.
تجهیزات روابط عمومی دیجیتال که برای دانشگاه بین المللی امام خمینی در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
سیستم اطلاع رسانی که برای این دانشگاه در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:
• زیرساخت شبکه اینترنتی
• نمایشگرها
• کامپیوتر های کوچک (compact pc) جهت نصب کلاینت
• سرور مجازی (جهت نصب سرور نسخه نرم افزار)
با استفائه از تجهیزات فوق الذکر این سامانه به تعداد 7 نقطه و در محل های سازمان مرکزی، دانشکده فنی مهندسی، دانشکده علوم پایه، دانشکده علوم انسانی، سالن غذاخوری خواهران و برادران و همچنین در مرکز آموزش زبان مورد بهره برداری قرار گرفت.
چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی عملی گردد و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
با توجه به نیازهای اطلاع رسانی سریع و هوشمند و همچنین روابط الکترونیکی هوشمند، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با معرفی محصول و پیاده سازی آزمایشی آن کار تجهیز این دانشگاه را در حوزه دیجیتال ساینیج شروع نمود. پس از جلب نظر و رضایتمندی افراد تصمیم گیر و مرتبط و گذشت بیش از یکماه از این پیاده سازی آزمایشی، تاییدیه های نهایی اخذ، پروژه به صورت عملیاتی در فاز اجرایی نهایی قرار گرفت.
ویژگی نرم افزار روابط عمومی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟
برتری که ساین دیجیتالی شرکت نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها دارد، در برتری نرم افزارهایی است که برای همه موسسات، حمل ونقل، گردشگری و سیاحت و … استفاده می شود. علاوه بر این نسبت به تلویزیون شهری دیگر قابلیت نصب و راه اندازی سریع و تطابق با همه سیستم های موجود در سازمان ها از جمله مانیتورهای هوشمند را دارد.
خدمات پس از فروش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نصب شده شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در دانشگاه بین المللی امام خمینی چیست؟
کارشناسان شرکت نوآوران در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری، جویای وضعیت سیستم دیجیتال ساینیج نصب شده، میشوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و یا نماینده خدمات پس از فروش شهر قزوین، در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهند.با توجه به کیفیت بالای دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران و خدمات پس از فروش مناسب این شرکت، دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین از تلویزیون های شهری نصب شده در این دانشگاه رضایت کامل دارد.