پروژه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

مقدمه
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی یکی از دانشگاه‌های دولتی ایران است که دانشکده‌های آن به صورت غیرمتمرکز در شهر تهران قرار دارند. با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام ۹ مرکز آموزش عالی، به شکل کنونی و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، تغییر نام داد. این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکترا کار خود را انجام می‌دهد.

اجرای پروژه سامانه تبلیغات متمرکز دانشگاه خواجه نصیر طوسی
به دنبال نیاز دانشگاه خواجه نصیر طوسی به تابلوی دیجیتال کارشناسان شرکت نوآوران به این دانشگاه مراجعه نموده و اقدام به ارائه دموی معرفی دیجیتال ساینیج نمودند. پس از این که سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی شرکت نوآوران تحقیق مورد توجه قرار گرفت، کارشناسان شرکت اقدام به نصب یک دیجیتال ساین ایج به صورت آزمایشی به مدت یک هفته در این دانشگاه، نمودند. سیستم اطلاع رسانی نصب شده مورد تایید این دانشگاه قرار گرفت و سفارش نهایی تلویزیون شهری به شرکت نوآوران ارائه شد.
سپس محتوای نمایشی نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه براساس نیاز مشتری  طراحی و ارائه گردید. تمامی مراحل نصب و راه اندازی سیستم اطلاع رسانی تحت وب این دانشگاه، طی 2 هفته به اتمام رسید.

تجهیزات روابط عمومی دیجیتال نصب شده در دانشگاه خواجه نصیر طوسی

  • زیرساخت شبکه اینترنتی
  • 5 مانیتور برای 5 نقطه
  • 5 کامپیوتر کلاینت
  • 1 کامپیوتر سرور با مشخصات معمولی
  • نرم افزارهای لایسنس دار شرکت نوآوران

کاربرد نمایشگرهای متمرکز در دانشگاه خواجه نصیر طوسی
سیستم اطلاع رسانی تحت وب در 5 سلف سرویس‌ دانشکده‌های مختلف این دانشگاه نصب شده و با نمایش همایش‌های روزانه، کنفرانس‌های علمی دانشگاه، لیست دانشجویانی که دفاعیه دارند، معرفی اساتید و دانشجویان برتر، روزنامه‌های ورزشی، منوی غذای هفتگی و وضعیت آب و هوا، کار اطلاع رسانی به دانشجویان را در هنگام صرف غذا تسهیل نموده است. در پروژۀ سیستم ساینیج این دانشگاه بسته به فضای هر سلف سرویس از مانیتورهای 55، 60 و 70 اینچی استفاده شده است. زیر ساخت شبکه مدیریت تبلیغات این دانشگاه شبکه اینترنت بوده و نرم افزار مدیریت نمایشگر به صورت مداوم در حال به روز رسانی می‌باشد. پهنای باند اینترنتی این دانشگاه 64 کیلو بیت می‌باشد.
شایان ذکر است که جهت اجرای این طرح تقدیرنامه‌ای از سوی وزیر آموزش عالی به این دانشگاه ارائه شده است.

خدمات پس از فروش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نصب شده در دانشگاه خواجه نصیر
کارشناسان شرکت نوآوران در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری، جویای وضعیت سیستم ساین دیجیتالی نصب شده، می‌شوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری، در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهند.
با توجه به کیفیت بالای دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران و خدمات پس از فروش مناسب این شرکت، دانشگاه خواجه نصیر از تلویزیون های شهری نصب شده در این دانشگاه رضایت کامل دارد.