نصب نمایشگرهای متمرکز کتابخانه مجلس جمهوری اسلامی ایران

درباره کتابخانه مجلس جمهوری اسلامی ایران
کتابخانه مجلس، از قدیمی ترین کتابخانه های کشور، با سابقه ای تاثیرگذار در تاریخ ایران می باشد. کتابخانه مجلس هم از نظر نفایسی که در اختیار دارد و هم از لحاظ نقشی که در تاریخ ایران دارد جزو مراکزی است که همیشه با دقت نظر مدیریتی و کاری روبرو بوده است. سابقه تاریخ کتابخانه مجلس، نشانه فراز و فرودهای رجال مهمی که در راس بودند را دارد و هر کدام خدماتی انجام دادند. پس از انقلاب اسلامی نیز افراد موجهی مسئولیت کتابخانه مجلس را عهده دار شدند و هر کدام با توانمندی های خود توانستند حوزه ای از این کتابخانه را آباد کنند. برای راحتی در امر اطلاع رسانی درون سازمانی، مدیریت محترم کتابخانه مجلس اقدام به سفارش سیستم دیجیتال ساینیج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را در 5 نقطه نمودند.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب نمایشگرهای متمرکز با مدیر این پروژه داشته ایم.
سیستم اطلاع رسانی یکپارچه چه کمکی به بهینه سازی اهداف این کتابخانه کرده است؟
نرم افزار تابلوی اطلاع رسانی به منظور ایجاد فرهنگ و بالا بردن سرانه کتابخوانی در بین پرسنل و نمایندگان مجلس از نرم افزار مدیریت نمایشگر استفاده می کنند. علاوه بر این، با روابط عمومی دیجیتال کلیه افراد حاضر در این محیط از انتشار کتاب های جدید مطلع می شوند و می توانند از این کتاب ها استفاده نمایند.

تجهیزات دیجیتال ساینج که برای این کتابخانه در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
سیستم اطلاع رسانی که برای این کتابخانه در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:

  • 5 عدد PC- Client
  • 5 عدد مانیتور
  • 5 عدد License ناوری (Navori)

چه مدتی طول کشید تا دستیابی به فرایند اجرای پروژه تابلوهای دیجیتال عملی گردید و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
ساین دیجیتالی طی 4 روز برای این کتابخانه نصب و راه اندازی شد و به مدیر روابط عمومی، آموزش های لازم داده شد.

موارد استفاده دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران تحقیق در چیست؟
از جمله مواردی که دیجیتال ساین ایج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق دارد، تابلو های لمسی ( موجودی کالا، مسیریاب، … )، تجارت ( فروشگاه ها، مراکز خرید، بورس، …)، سرگرمی و تفریح ( تئاتر، پیست اسکی، باشگاه ورزشی، …) و آموزش (دانشگاه ها، مدارس، … ) می باشد. علاوه بر این نسبت به نرم افزارهای اطلاع رسانی دیگر، قابلیت نصب و راه اندازی سریع، مطابق با همه سیستم های موجود در سازمان ها از جمله مانیتورهای هوشمند را دارد.