نصب نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه سازمان برق زاهدان

پروژه دیجیتال ساینیج برق زاهدان
شرکت توزیع نیروی برق زاهدان، بر اساس آیین نامه اجرایی قانون استقلال شرکت های توزیع نیروی برق استانها از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۰ از شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان جدا و فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز نموده است و در حال حاضر جزء شرکتهای زیرمجموعه مادر تخصصی توانیر می باشد. به دلیل ارتباط گسترده این منطقه و اطلاع رسانی های به روز، مدیر مسئول سازمان برق منطقه ای زاهدان خلاء سیستمی با این ویژگی ها را احساس کردند و با توجه به شناختی که از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در پروژه های پیشین داشتند و همچنین برگزاری نشست مدیران برق منطقه ای کشور در تهران با حضور کارشناسان دیجیتال ساینیج، این محصول بطور مفصل برای این مدیران توضیح داده شد. به همین منظور مدیر محترم سازمان برق منطقه ای زاهدان پس از بررسی سیستم اطلاع رسانی متمرکز ، نصب نرم افزار اطلاع رسانی را به کارشناسان شرکت نوآوران تحقیق سپردند.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی با مدیر این پروژه داشته ایم.
آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با سازمان برق منطقه ای زاهدان همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است؟
این سازمان در گذشته از ویدئو پروژکتور و ویدئو کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق استفاده کرده و با توجه به رضایتی که از محصولات شرکت داشته اند برای اطلاع رسانی های به روز خود، نمایشگرهای متمرکز را نیز سفارش دادند.

سیستم اطلاع رسانی تحت وب چه کمکی به بهینه سازی اهداف این سازمان کرده است؟
دیجیتال ساین ایج، اطلاع رسانی هایی که از طریق مسئول روابط عمومی صورت می گیرد را سرعت بخشیده و در کمترین زمان، اطلاعات به مشتریان از این طریق منتقل خواهد شد. این سازمان با خرید سیستم اطلاع رسانی متمرکز توانسته است نیاز مشتری را براورده سازد.

تجهیزات سیستم اطلاع رسانی یکپارچه که برای این سازمان در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟

  • 4 عدد  Thin-client
  • 4 عدد License ناوری
  • 4 عدد مانیتور 50 اینچ

چه مدتی طول کشید تا فرایند اجرای پروژه نرم افزار مدیریت نمایشگر عملی گردد و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه طی 3 روز برای این سازمان نصب گردید و همچنین به مدیران محترم روابط عمومی و فناوری اطلاعات آموزش های تخصصی توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق داده شد.

روابط عمومی دیجیتال شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از چه امکاناتی برخوردار است؟
از جمله امکانی که دیجیتال ساینیج دارد، وب بیس web-base)) بودن آن است. بدین معنی که با استفاده از آن میتوان طراحی و کنترل راحت تری را تجربه کرد.