نصب سیستم ساینیج در شرکت مپنا

تاریخچه شرکت مپنا
شرکت مپنا در سال 1371 تأسیس گردیده و تاکنون نزدیک به 100 پروژه را در کارنامه خود ثبت نموده است. این شرکت سهامی عام، یک شرکت خدمات مهندسی، صنعتی و بنگاه اقتصادی ایرانی است که در زمینه سرمایه‌گذاری، مدیریت، ساخت و اجرای پروژه‌های نیروگاهی، صنایع نفت و گاز و نیز حمل‌ و نقل ریلی، فعالیت می‌نماید.

چالش
شرکت مپنا 3 ست TV Wall و یک مانیتور داشت که بهره برداری و کنترل مناسب از آنها برای این شرکت امکان‌پذیر نبود. این مجموعه نیروگاهی به یک نرم افزار Digital Signage جهت بهره برداری مناسب از این دو TV Wall و مدیریت تبلیغات خود نیاز داشت اما بسیاری از نرم افزارهای سیستم اطلاع رسانی یکپارچه موجود در بازار، فاقد کارایی مورد نیاز این شرکت بودند.

راه حل
پس از هماهنگی با شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، کارشناسان واحد دیجیتال ساینیج شرکت، ضمن ارائۀ توضیحات و تشریح توانمندی‌های تابلو دیجیتال شرکت نوآوران تحقیق و فراهم آوردن امکان تست یک ماهۀ نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برای شرکت مپنا، توانمندی‌های نرم افزار روابط عمومی شرکت نوآوران تحقیق مورد تایید قرار گرفت و این نرم افزار تابلوی اطلاع رسانی در تمامی مانیتورهای موجود از جمله در مانیتورهای موجود در آسانسورهای این شرکت، نصب گردید. با خرید نرم افزار مدیریت نمایشگر و ارائه راهکار و آموزش توسط همکاران بخش نمایشگرهای متمرکز شرکت، امکان کنترل تمامی مانیتورها در ساختمان های مختلف شرکت مپنا امکان‌پذیر شد.

نتایج
در حال حاضر از سیستم ساینیج جهت خوشامدگویی به افراد، انتقال اطلاعات جدید شرکت به صورت زیرنویس، نمایش تصاویر مربوط به پروژه‌های شرکت مپنا و اطلاع رسانی آب و هوا و اخبار شرکت و به عنوان یک روابط عمومی دیجیتال استفاده می‌شود.

تجهیزات دیجیتال ساینج نصب شده در شرکت مپنا

  • بستر شبکه
  • 3 عدد TV Wall
  • 1 عدد مانیتور 46″ صنعتی
  • 4 دستگاه کامپیوتر
  • نرم افزارهای لایسنس دار سیستم اطلاع رسانی متمرکز یکپارچه شرکت نوآوران

خدمات پس از فروش سیستم ساینیج مپنا
پس از اتمام مراحل نصب و راه اندازی سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی شرکت مپنا، آموزش های لازم در این شرکت برگزار گردید. در حال حاضر تماس‌های دوره‌ای جهت حصول اطمینان از عملکرد مناسب سیستم انجام می‌شود. همچنین به روز رسانی نرم افزار ساینیج براساس آخرین آپدیت‌های این نرم افزار انجام می‌شود.