نصب سیستم اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

درباره دانشگاه علوم پزشکی قزوین
سنگ بنای دانشگاه در سال 1363 از طریق مشارکت مردمی و هیئت امنای منتخب بعنوان دانشگاه علوم پزشکی پی ریزی شد. این دانشگاه در سال 1364 اولین قدم آموزشی خود را با پذیرش 75 نفر دانشجو در رشته پزشکی از طریق آزمون سراسری، برداشت. در سال 1370 با توجه به تصمیمات اتخاذ شده به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ارتقاء یافت.

بدین منظور گفتگویی با مدیر واحد دیجیتال ساینیج داشته ایم و سوالاتی را در خصوص این پروژه از ایشان پرسیده ایم.
آیا قبل از این پروژه هم خدمات دیگری به  دانشگاه علوم پزشکی قزوین داده بودید یا خیر؟
بله. این دانشگاه برد هوشمند خود را از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری نموده است.

به نظر شما سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی (دیجیتال ساینیج) چه کمکی به دانشگاه علوم پزشکی خواهد کرد؟
سیستم ساینیج برای این دانشگاه، به منظور انتقال اطلاعات مربوط به اساتید، دانشجویان و در کل دانشگاه علوم پزشکی قزوین در محیط های بیمارستانی تحت کنترل این دانشگاه راه اندازی شده است.

خدماتی که برای این سازمان انجام شد چه بود؟
خدماتی که شرکت نوآوران تحقیق به دانشگاه علوم پزشکی ارائه داده است شامل موارد زیر می باشد:

  • 4 عدد Thin Client ( مینی pc های صنعتی)
  • 5 عدد مانیتور 48 و 52 اینچ
  • 5 عدد License از نوع Express
  • 5 عدد License از نوع سرور

کل فرایند اجرای پروژه نصب سیستم اطلاع رسانی متمرکز در طی چند روز انجام و به چه کسانی آموزش مستقیم داده شد؟
کل اجرای این پروژه طی 1 روز انجام و به کارشناس روابط عمومی، کارشناس IT و مسئول تبلیغات دانشگاه علوم پزشکی آموزش های کاملی داده شد و شایان ذکر است که شرکت مهندسی نوآوران تحقیق علاوه بر این یک روز آموزش، آمادگی یک ماهه خود را به تمامی نیازها و سوالات این مجموعه بصورت آنلاین و یا ارتباط ویدیو کنفرانس اعلام می دارد.

نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه (سیستم ساینیج) چه امکاناتی را برای این دانشگاه به ارمغان آورده  و مزایای استفاده از این پروژه چه بوده است؟
مشکلات عمده ای قبل از اینکه این دانشگاه سیستم اطلاع رسانی را خریداری کند وجود داشت که شامل موارد زیر است:

  • این دانشگاه به منظور اطلاع رسانی از چاپ بنر و ارسال این بنرها استفاده می کردند که سالیانه مبلغی بالغ بر 16 میلیون تومان هزینه این نوع از اطلاع رسانی بوده است. حال با نصب نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه در این هزینه ها کاملا صرفه جویی خواهد شد.
  • روابط عمومی این دانشگاه همواره برای ارسال و بروزرسانی اطلاعات با مشکلات عدیده ای روبرو بوده است و اخبار روابط عمومی این دانشگاه همیشه یک گام عقب تر از اخبار این دانشگاه بوده است. حال با استفاده از سیستم اطلاع رسانی یکپارچه شرکت مهندسی نوآوران تحقیق این مشکل به طور کامل حل شد و این دانشگاه شاهد به روز شدن خبررسانی، آن هم بصورت لحظه ای در 5 بیمارستان تحت کنترل این دانشگاه خواهد بود.

خدمات پس از فروشی که توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای سیستم اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است چیست؟
این خدمات شامل یک سال وارانتی رایگان و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. شرکت نوآوران تحقیق گامی نو در جهت ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت کامل مشتری برداشته و تا این لحظه در این امر مهم وظیفه خود را به درستی انجام داده است.

لینک خبر