پروژه نصب دیجیتال ساینیج در اتاق بازرگانی ایران

دیجیتال ساینیج

اتاق بازرگانی ایران با قدمتی بیش از 130 سال یکی از ارکان مهم در زمینه واردات و صادرات کشور است که به علت برعهده داشتن وظایف متعدد آن از جمله صدور کارت بازرگانی و ساماندهی اتحادیه های صادراتی و وارداتی و برقراری ارتباط و هماهنگی بین بازرگانان و تولید کنندگان داخلی و خارجی ناگزیر است در دنیایی که تجارت الکترونیک درحال پیشرفت سریعی است روابط عمومی الکترونیک خود را به روز نگه دارد. به منظور برطرف کردن این نیاز و باتوجه به اینکه امروزه نشانه های تصویری و گرافیکی تاثیر بیشتری نسبت به استفاده از واژگان دارد، نرم افزارهای دیجیتال متعددی برای هوشمند سازی روابط مورد استفاده قرار می گیرد.
تیم تخصصی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با آگاهی کامل نسبت به نیاز شرکت هایی که در حال ورود به دنیای دیجیتال و به روز رسانی خود با پیشرفته ترین نرم افزارهای تعاملی جهان هستند، نرم افزارهای هوشمند دیجیتال ساینیج PADS4 را که جزو اولین و حرفه ای ترین سازندگان سامانه های نمایش دیجیتال یکپارچه است برای متقاضیان نصب و راه اندازی می کند. محیط کاربری گرافیکی و توانایی ارتباط این نرم افزار با دیتابیس های مختلفی از جمله SAP  و Microsoft Exchange و غیره موجب شده که بیشتر شرکت های معتبر از این نرم افزار برای هوشمندسازی دیجیتالی خود بهره ببرند و از کاربرد آن رضایت کامل داشته باشند. یکی از ویژگی های منحصر بفرد دیجیتال ساینیج PADS4 استفاده از نرم افزارهای داخل برنامه شامل نرم افزار طراح، زمانبندی، نمایشگر، سرور و تحلیل محتوا است که به کاربر اجازه می دهد به نحو دلخواه برنامه را با کاربرد مورد نظر خود از نظر ظاهری و فنی منطبق کند.
نرم افزار هوشمند دیجیتال ساینیج PADS4 با یک سال گارانتی نرم افزار و 5 سال خدمات پس از فروش که شامل آموزش حضوری کار با نرم اقزار توسط متخصصین شرکت مهندسی نو آوران تحقیق می شود، به مشتریان عرضه می گردد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق