نصب و راه اندازی ساینیج شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

ساینیج

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب پس از کشف نفت در منطقه مسجد سلیمان تاسیس گردید و هم اکنون با استخراج نفت و گاز بیش از 45 میدان نفتی در استان بوشهر و خوزستان حدود 80 درصد نفت خام و 16 درصد گاز كشور را توليد مي‌كند.
با توجه به سياست‌ها و برنامه‌هاي وزارت نفت مبني بر ايجاد تغيير و تحول در نحوه اداره فعاليت‌ها و ساختار سازماني مناطق نفت‌خيز جنوب،  آقای مهندس طاهری که طی 15 سال  اخیر سوابق بسیاری در بخش های مختلف روابط عمومی این شرکت داشته و در حال حاضر نیز مدیریت روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب را برعهده دارد؛ اقدامات بسیار مهم و قابل توجهی در این زمینه انجام داده اند.
یکی از مهمترین تحولات ایجاد شده در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب استفاده از ساینیج در 11 نقطه مختلف شامل ستاد مركزي و تمام کارگاههای نفتی این شرکت بود که با توجه به شرایط خاص این کارگاهها، استفاده از سخت افزارهای ویژه ای که قابلیت تحمل آلودگی محیطی، رطوبت و گرما را داشته باشند؛ از اهمیت بالایی برخوردار است.
سیستم اطلاع رسانی یکپارچه یا همان ساینیج یکی از فناوری های نوینی است که می تواند از نمایشگرها برای پخش محتواهای خبری، اطلاع رسانی، آموزشی و غیره با فرمت های پویا شامل متن، تصویر، صوت و ویدئو استفاده کند. از آنجایی که با پیشرفت تکنولوژی، انتقال مفاهیم به مخاطب از طریق پیامهای گرافیکی تاثیر بیشتری نسبت به متن های ساده می گذارد؛ استفاده از سیستم های مبتنی بر شبکه و نمایشگرهای پویا جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در این حیطه، دیجیتال ساینیج با ارائه نرم افزاری کاملا انعطاف پذیر با قابلیت برنامه ریزی و تنظیم محتواها از لحاظ زمانی و نحوه پخش آنها در نمایشگرهایی با سایزها مختلف و با بهترین کیفیت در شرایط خاص مانند محیط های آلوده یا در دمای بالا گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده و کاربرد بسیار گسترده ای در بیشتر شرکت های دولتی و خصوصی پیدا کرده است.متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، سیستم دیجیتال ساینیج را مطابق با نقطه نظرات آقای مهندس طاهری درخصوص انتظاراتی که از نصب آن در نقاط مختلف شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب داشتند با 11 لایسنس همراه با 11 عدد mini pc و 11 تلویزیون صنعتی و خانگی در مناطق مورد نظر راه اندازی کردند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق