راه اندازی تابلو دیجیتال منطقه آزاد ارس

درباره منطقه آزاد ارس
منطقه آزاد ارس در شمال غرب ايران در نقطه صفر مرزی در مجاورت با کشورهای ارمنستان، آذربايجان و جمهوری خودمختار نخجوان استقرار يافته است. محدوده منطقه آزاد ارس شامل 9700 هکتار از اراضی منطقه می باشد که براساس مصوبه جدید هیات محترم در 14/9/1387, محدوده این منطقه به 51 هزار هکتار شامل بخشهايی از 2 شهرستان جلفا و خدا آفرین افزایش یافت. به منظور اطلاع رسانی هرچه بهتر در شهر ارس و معرفی خدمات ارائه شده در این منطقه، مدیر محترم سازمان منطقه آزاد ارس سیستم دیجیتال ساینیج را به شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سفارش دادند.

به همین منظور گفتگویی در جهت راه اندازی نرم افزار تابلوی اطلاع رسانی با مدیر این پروژه داشته ایم.
چگونگی آشنایی منطقه آزاد ارس با نرم افزار مدیریت نمایشگر شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را توضیح دهید.
مدیریت محترم این منطقه از طریق سایت جامع و کامل شرکت نوآوران تحقیق و با توجه به رتبه بالای این شرکت در گوگل با شرکت ما آشنا شدند و پس از کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان شرکت، سیستم اطلاع رسانی متمرکز خود را سفارش دادند.

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه چه کمکی به بهینه سازی اهداف منطقه آزاد ارس کرده است؟
امروزه نمایشگرهای متمرکز در جهان به عنوان ابزار بسیار نیرومند تبلیغاتی و اطلاع رسانی در اختیار بشر قرار گرفته است. نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه PADS قابلیت پخش انواع فرمت های تصویری، صوتی، ویدئویی، متون روان و کانال های تلویزیونی دیجیتال را یکجا دارد. مسئول دیجیتال ساینج قادر خواهد بود اطلاعات مورد نظر خود را بر اساس نیاز کنار هم بچیند و در تابلوی دیجیتال آن را برای عموم بازدیدکنندگان به نمایش در آورد. روابط عمومی دیجیتال نه تنها راهی موثر برای انتقال اطلاعات به پرسنل منطقه آزاد ارس می باشد، بلکه می تواند با ارائه خدمات تصویری، بازدیدکنندگان محترم را مخاطب قرار دهد.

تجهیزات دیجیتال ساینیج که برای این منطقه در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟

  • 5 عدد Thin-client
  • 5 عدد License
  • 5 عدد مانیتور 65 اینچ

چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سیستم اطلاع رسانی تحت وب عملی گردید و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
کل فرایند اجرای پروژه طی 1 هفته به پایان رسید و به مدیران روابط عمومی منطقه آزاد ارس آموزش های لازم درخصوص بارگذاری مطالب، عکس، فیلم و … داده شد.