راه اندازی دیجیتال ساینج سازمان اوقاف و امور خیریه

دیجیتال ساینج

سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان اصلی ترین مرکز جهت اداره امور موقوفات عام (فاقدمتولی)، اماکن مذهبی اسلامی و مؤسسات خیریه شناخته می شود. این سازمان با ایجاد تعامل سازنده با خیرین و واقفین به تمامی امور رسیدگی کرده و همواره سعی در اعتلای قطب فرهنگی و ارتقای سطح معرفتی جامعه داشته است.
یکی از سیاست های مهم این سازمان ارائه اطلاعات به روز به خیرین محترم و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع با بهترین کیفیت است. پس از آشنایی این سازمان با نحوه عملکرد نمایشگرهای دیجیتال ساینج از طریق مشاوره با مهندسین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، مدیران این سازمان تصمیم گرفتند درهشت نقطه از سه ساختمان اوقاف نمایشگرهای دیجیتال ساینج را نصب کرده و از این طریق طرحهایی را که با کمک خیرین و واقفین محترم در حال اتمام است و یا به بهره برداری رسیده را اطلاع رسانی کنند.
دیجیتال ساینیج یک نرم افزار تولید شبکه تلویزیونی سازمانی است که به سازمانها این امکان را می دهد که محتوای متنی، تصویری و ویدئویی مورد نظر خود را از طریق این نرم افزار طراحی کرده و در نمایشگرهایی که در مکانهای مناسب نصب شده در معرض دید مخاطبین خود قرار دهند.
با توجه به ویژگی های قابل توجه استفاده از دیجیتال ساینج و استقبال گسترده خیرین از این طرح، سازمان اوقاف و امورخیریه تصمیم گرفت تا در آینده در تمامی امامزاده ها و مراکز مذهبی، این سیستم را نصب و راه اندازی کند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق