اجـرای پـروژه سیستم اطلـاع رسانـی یکپارچـه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

درباره دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی یکی از دانشگاههای دولتی ایران است که دانشکدههای آن به صورت غیرمتمرکز در شهر تهران قرار دارند. با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال 1359 با ادغام 9 مرکز آموزش عالی، به شکل کنونی و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال 1367 به نام دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، تغییر نام داد. این دانشگاه در 11 دانشکده با 18 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی، 53 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 23 رشته تحصیلی در مقطع دکترا کار خود را انجام می دهد.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب سیستم اطلاع رسانی متمرکز با مدیر این پروژه داشته ایم.
آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با این دانشگاه همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است ؟
بله دانشگاه خواجه نصیر از مشتریان قدیمی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده اشت و برای تجهیز کلاس های خود ویدئو پروژکتور هیتاچی را خریداری کرده است.

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه چه کمکی به بهینه سازی اهداف این دانشگاه کرده است؟
سیستم اطلاع رسانی تحت وب در 5 سلف سرویس دانشکدههای مختلف این دانشگاه نصب شده و با نمایش همایشهای روزانه، کنفرانسهای علمی دانشگاه، لیست دانشجویانی که دفاعیه دارند، معرفی اساتید و دانشجویان برتر، روزنامههای ورزشی، منوی غذای هفتگی و وضعیت آب و هوا، کار اطلاع رسانی به دانشجویان را در هنگام صرف غذا تسهیل نموده است.

تجهیزات نرم افزار مدیریت نمایشگر که برای دانشگاه خواجه نصیر در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
سیستم اطلاع رسانی که برای این دانشگاه در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:
• زیرساخت شبکه اینترنتی
• پنج عدد مانیتور برای پنج نقطه
• پنج عدد کامپیوتر کلاینت
• یک عدد کامپیوتر سرور با مشخصات معمولی
• نرم افزارهای لایسنس دار شرکت نوآوران

چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی عملی گردد و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
به دنبال نیاز دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به تابلوی دیجیتال کارشناسان شرکت نوآوران به این دانشگاه مراجعه نموده و اقدام به ارائه دموی معرفی دیجیتال ساینیج نمودند. پس از این که سامانه یکپارچه سازی اطلاع رسانی شرکت نوآوران تحقیق مورد توجه قرار گرفت، کارشناسان شرکت اقدام به نصب یک دیجیتال ساین ایج به صورت آزمایشی به مدت یک هفته در این دانشگاه، نمودند. سیستم اطلاع رسانی نصب شده مورد تایید این دانشگاه قرار گرفت و سفارش نهایی تلویزیون شهری به شرکت نوآوران ارائه شد
سپس محتوای نمایشی نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه براساس نیاز مشتری طراحی و ارائه گردید. تمامی مراحل نصب و راه اندازی سیستم اطلاع رسانی تحت وب این دانشگاه، طی 2 هفته به اتمام رسید.

ویژگی نرم افزار روابط عمومی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟
برتری که ساین دیجیتالی شرکت نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها دارد، در برتری نرم افزارهایی است که برای همه موسسات، حمل ونقل، گردشگری و سیاحت و … استفاده می شود. علاوه بر این نسبت به تلویزیون شهری دیگر قابلیت نصب و راه اندازی سریع و تطابق با همه سیستم های موجود در سازمان ها از جمله مانیتورهای هوشمند را دارد.

خدمات پس از فروش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نصب شده شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در دانشگاه خواجه نصیر چیست؟
کارشناسان شرکت نوآوران در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری، جویای وضعیت سیستم ساین دیجیتالی نصب شده، میشوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری، در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهند.با توجه به کیفیت بالای دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران و خدمات پس از فروش مناسب این شرکت، دانشگاه خواجه نصیر از تلویزیون های شهری نصب شده در این دانشگاه رضایت کامل دارد.